Riepu montāžas iekārtas ir pamats  normālai darbībai jebkurā autoservisā.
Mēs esam orientēti uz pakalpojumu komplektu klientu vajadzībam, tāpēc, izņemot riepu pārdošanu, piedāvājam riepu montāžu. Riepu montaža mūsu tehniskajā centrā ir aprīkota ar modernām iekārtām, kas ļauj strādāt ar visu veidu un izmēru riteņiem. Sakarā ar profesionalitāti darbiniekiem, kā arī augsto tehnoloģiju iekārtas riepu  montāžā, šodien mēs varam piedāvāt dažādus pakalpojumus šajā virzienā:
 
- riteņa demontāža un izjaukšana,
 
- caurumu labošana,
 
- riteņu balansēšana,
 
- defektu novēršana diskos,
 
- riepu maiņa,
 
- jaunas riepas uzstādīšana uz diskiem,
 
- citi augstas kvalitātes pakalpojumi.
 
Parasti, riepu maiņu pakalpojumi ir vispieprasītākie "demi-sezonu" laikā - jo nepieciešams mainīt ziemas riepas uz vasaras riepām un otrādi. Tas nav noslēpums, ka šajā laikā uzņēmumi piedzīvo masveida pieplūdumu ar klientiem. Tā rezultātā - garas rindas un ir izšķērdēts daudz laika. Riepu montāža Mūsu uzņēmumā pie  maksimālās slodzes posma strādā pie īpaša grafika, mēs palielinām darbinieku skaitu, tādējādi izvairoties no būtiskas rindas. Turklāt mūsu operatori pieņem pasūtījumus pa telefoniem, pēc kura klients apmeklē mūs laicīgi.
 
Cenas uz riepu montāžu mūsu uzņēmumā ir daudz labvēlīgākas nekā citur. Pastāvīgajiem klientiem ir tiesības saņemt papildus atlaides. Pērkot riepas pie mums, uzstādīšanai ir speciālas cenas. Vēršoties pie mums, Jūs vienmēr varat paļauties uz profesionālu pieeju, efektivitāti un saprātīgām cenām.
 
Zvaniet pa tālruņiem:    63028676,  27093818